Людина жива доти, доки є бажання рухатися вперед, пізнавати нове й досягати бажаної мрії… Звідки ж черпати сили? А відусіль! Війна нам це добре показала… Зосереджуватися на тому, що дає життя, що надихає і не дає впасти у відчай…
Талановитий художник-графік Володимир Грицьких народився в Миколаєві у 1960-му році. Творчість у житті чоловіка завжди була джерелом для розвитку, рушійною силою для самовдосконалення. Його життєва філософія базується на трьох основоположних правилах: уміти віддавати, бути завжди вірним своїм мріям та ніколи не зупинятися на досягнутому…
Творчий шлях юного Володимира розпочався із захоплення художньою фотографією, що згодом привело до навчання в студії образотворчого мистецтва і опанування основ малюнку. Далі була робота художника-оформлювача на рекламному комбінаті, яка особливо надихала і допомагала його творчій особистості реалізовувати задуми. Перші роботи з живопису й графіки з’явилися саме тоді. Період з 1998-го по 2017-й роки в житті Володимира Грицьких видався доволі насиченим і цікавим, адже чоловік працював художником-оформлювачем в Миколаївському театрі ляльок. І саме на той час припали перші його виставки і презентації.
«У творчому доробку художника понад 80 графічних малюнків та 35 живописних полотен. Деякі роботи знайшли свій новий дім у приватних колекціях. Для відтворення сюжетів митець майстерно використовує олійні фарби, коректор, олівець-склограф, пастель та графітові стрижні. Так з’являються міські пейзажі, дружні шаржі, карикатури, малюнки на філософські теми, що сміливо й оригінально можуть прикрасити сучасні українські книжки», ‒ ділиться враженнями керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.
Під час повномасштабної війни пан Володимир вирішив залишитись у Миколаєві. Події вплинули на творчість, але не зупинили художника. Сьогодні він працює над новими роботами, відвідує виставки друзів-митців, підтримує їх у важкі хвилини і вчиться відчувати час у реаліях війни. А ще ‒ прагне до своєї мрії: відчувати життя повною мірою, творити під мирним небом з вірою у щасливе майбутнє! Так і буде! Разом ‒ до Перемоги!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-17-41-097-450x306.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-18-47-252-450x631.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-19-33-583-450x629.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-27-00-044-450x666.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-28-06-593-450x684.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-29-03-185-450x643.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-29-37-877-450x641.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-30-56-859-450x661.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-32-01-462-450x588.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-32-33-500-450x651.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-33-12-201-450x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-33-44-139-450x650.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-34-22-364-450x633.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-01-29_18-34-57-883-450x659.jpg)