Всеукраїнський день бібліотек: як миколаївські фахівці відзначили своє професійне свято

Всеукраїнський день бібліотек: як миколаївські фахівці відзначили своє професійне свято

Миколаїв щодня потерпає від обстрілів. І дуже символічним є той факт, що свято, на яке зібралися численні представники бібліотечної справи МІСТА-ГЕРОЯ, розпочалося під звуки повітряної тривоги. Саме на цьому наголосила директорка Центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих, заслужена журналістка України Інга Хоржевська. Пані Інга привітала колег зі святом, а також зазначила, що за роки незалежності України бібліотеки міста перетворилися на мультимедійні центри, де надаються інтелектуальні послуги для різних верств населення. А в умовах війни працівники бібліотечних мереж мужньо виконують роль волонтерів у гуманітарній підтримці населення.

Віртуальному образу сучасної бібліотеки була присвячена й персональна виставка графіки миколаївської художниці Любові Ніколаєвої «Ловець снів», відкриття якої відбулося із нагоди свята. Керівниця Миколаївської мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова, вітаючи гостей, зазначила, що творчість талановитої мисткині Любові Ніколаєвої дуже символічна, сповнена таємниць, надихає й вселяє надію на все найкраще. Сама ж художниця подякувала присутнім за увагу й побажала якнайшвидшого здійснення спільного бажання ‒ миру на нашій землі.

Директорка Миколаївського міського методичного центру клубної роботи Ірина Лапко привітала гостей свята. Кращим представникам бібліотечної справи були вручені почесні грамоти та подячні листи від Миколаївського міського голови, а також управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Також під час урочистостей було вручено Почесну відзнаку управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР «Зірка культури міста Миколаїв» заступниці директора з основної діяльності Центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих Любові Варюхіній. У такий спосіб було відзначено високий професіоналізм та багаторічну плідну працю пані Любові.

До щирих святкових привітань долучилася і директорка ЦМБ для дітей Таїсія Белібова. Попри неприємний присмак тривоги, що пролунала на початку заходу, святкова зустріч відбулася у теплій і душевній атмосфері. А це вселяє надію, що труднощі нас лише загартовують в очікуванні бажаної Перемоги! Зі святом! Все буде ‒ Україна!