«Відчуття радості…»: подорож до омріяного дитинства разом із лялькаркою Лесею Гаврилюк

«Відчуття радості…»: подорож до омріяного дитинства разом із лялькаркою Лесею Гаврилюк

Світ дитинства, яскравий і щирий. Це старт дорослого шляху, основа основ, що надає життєвих сил людині до останніх її хвилин. Як же збагачується внутрішній світ малечі, якій пощастило з тими, хто наповнює юні серця безцінним скарбом любові, доброти й милосердя.

Миколаївська майстриня-лялькарка Леся Гаврилюк ‒ мила чарівниця, яка живе поряд з нами. Тут, у жахливих умовах війни, жінка дарує малюкам незабутні відчуття зустрічі з казкою, а їхнім батькам ‒ віру у дива. Мисткиня  створює чарівні іграшки у техніці «Текстильна лялька». Зі звичайного синтепону, вовни й холофайбера народжуються дивовижні образи, що випромінюють натхнення і добро.

«Пані Леся займається творчістю з 2018-го року. Це складна та копітка робота. Майстрині дуже важливо, аби її ляльки оживали й дарували людям максимум позитивної енергії, заряджали усіх відчуттям щастя і радості. У творчому доробку мисткині понад 20 авторських ляльок. Ім’я, вбрання, аксесуари, зачіска у кожної героїні  ретельно продумані та працюють на єдиний образ. Ці ляльки такі харизматичні, що ними захоплюються навіть дорослі» ‒ зазначає голова культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Чарівні іграшки пані Лесі поповнюють приватні колекції поціновувачів мистецтва лялькарства не лише в Україні, а й за кордоном. У такий спосіб поширюється по світу добро, створене жіночими руками. А у рідному місті, під час шалених ворожих обстрілів, зігріває серця земляків. А ще ‒ вселяє віру й надію, що все у нашій країні буде добре! Все буде ‒ Україна!

На світлинах ‒ роботи Лесі Гаврилюк.

Зображення запису ‒ лялька Україночка.