Весна безоглядно прикрашає буйним цвітом все навколо. Її не спинити, можна лише зафіксувати елементи її краси у витворах рукодільного мистецтва. Саме такого напряму заходи відбулися 4 травня у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького та її філії №18, де обслуговуються користувачі – мешканці Корабельного району.
«Весняна квітка» ‒ таку назву мав майстер-клас, на який у затишній залі бібліотеки імені Кропивницького зібралися вибагливі панянки з дружнього до жінок та дівчат простору «Вільна» та асоціації «Арт-спокуса». У таємниці вишуканого мистецтва створення текстильної брошки «Півонія» присутніх занурила досвідчена майстриня Світлана Бойкова-Калюжна, персональна виставка якої нещодавно відкрилася у фоє бібліотеки.
Учасниці зустрічі ретельно обирали відтінки тканини для майбутньої квітки, чаклували над напівпрозорими площинами шовку, вирізали, зшивали та обпалювали. Пелюстка до пелюстки ‒ і на очах розквітли пишні бутони півоній. Барвисті квіти заполонили затишний простір, а жінки із задоволенням приміряли власноруч зроблені прикраси: брошки закріплювали на одязі, вплітали у волосся, навіть обговорювали декорування капелюха для поїздки на море.
Тим часом у бібліотеці-філії № 18 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького гостинно відчинилися двері для добрих друзів закладу – студентів «Університету третього віку» Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На чудовий майстер-клас милих жіночок запросила представниця благодійного фонду «Щедрик», креативна майстриня Ксенія Костомарова. Учасниці вмить опинилися в атмосфері дружнього спілкування. Вони старанно виконували рекомендації наставниці, і результат вийшов пречудовий ‒ кожна доповнила свій образ милою прикрасою у вигляді весняної квітки. А ще учасниці майстер-класу отримали від заняття неабияке задоволення та чималий заряд бадьорості.
Які б випробування нам не влаштовувала війна, життя триває! Завдяки професійній співпраці та дружній підтримці одне одного, ми обов’язково подолаємо усі труднощі! Разом ‒ до Перемоги!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/342501212_3447647192184655_2920737823001949521_n-450x574.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/342504535_1667660300362173_2319491088296501241_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/342529917_141368852147835_9076492918233522111_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/342636313_140453475589769_1398095773799814228_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/342662819_682963233517106_3247217887787512832_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344215334_209344641851407_2746711902086701577_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344568070_216619734412444_8836626118611938811_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344576672_1396764361121029_211983082868125489_n-450x337.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344891060_1315040822433497_8471887251126269564_n-450x309.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345002634_1220939528796079_8024860136683964413_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345031856_615713543791806_115890435983915155_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345034015_231433652824855_1398042699217335098_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345049002_971986034163449_209327556972262045_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345066868_550511587006461_622157895285017801_n-450x338.jpg)