Таємниці мистецтва: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка відбулася зустріч із художницею Юлією Поліщук

Таємниці мистецтва: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка відбулася зустріч із художницею Юлією Поліщук

6 червня у Центральній міській бібліотеці для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка відбулася творча зустріч вихованців художньої студії «Берегиня» із миколаївською художницею Юлією Поліщук.

Хлопці і дівчата разом із керівницею Анною Кардівар із зацікавленням слухали мисткиню, яка залюбки ділилася секретами професії ілюстратора. Діти надихнулися настановами пані Юлії, гортали сторінки ілюстрованих нею книжок і журналів, цікавилися подробицями процесу.

Під час спілкування художниця запропонувала юним талантам проявити свої здібності та створити спільну ілюстрацію на задану тему, використовуючи її поради. Це була цікава робота, насичена дружньою атмосферою. Найактивнішим учасникам зустрічі художниця подарувала авторські листівки патріотичної тематики, що були презентовані нею під час минулої зустрічі в бібліотеці.

Художниця почала створювати листівки про війну з самого початку повномасштабного вторгнення. До цього у неї вже були роботи, присвячені Миколаєву. Також Юлія Поліщук ілюструвала більше 10 книжок.