«Сяйво посмішок»: у Палаці культури та урочистих подій нагородили переможців відкритого міського конкурсу виконавців гумору та сатири

«Сяйво посмішок»: у Палаці культури та урочистих подій нагородили переможців відкритого міського конкурсу виконавців гумору та сатири

11 квітня в Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій відбулась церемонія нагородження переможців Відкритого міського конкурсу виконавців гумору та сатири «Сяйво посмішок», що дистанційно пройшов у місті з 27 по 31 березня 2024 року. Проєкт, присвячений першоквітневому святу, у 2024 році реалізувався вже втретє.

Цей захід покликаний сприяти нормалізації психологічного самопочуття миколаївців в умовах воєнного стану та має на меті засобами мистецтва підтримувати силу духу й незламність людей, які наразі живуть у місті-герої. Церемонія нагородження відбулась наживо, посилюючи тенденцію до відновлення культурно-мистецького простору Миколаєва.

На святкові урочистості були запрошені переможці проєкту – володарка Гран-прі, лауреати І ступеня у 3-х номінаціях, володарі спеціальних нагород, керівники художніх колективів і творчі наставники конкурсантів-переможців.

Диплом та подарунки від організаторів володарці Гран-прі Валентині Хейні, учасниці народного аматорського колективу театру мініатюр «Повітове місто N» Обласного палацу культури, вручив начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР Юрій Любаров. Конкурсантка здобула абсолютну перемогу в номінації «Гумореска», представивши журі свій авторський твір – байку «Коза і Верблюд».

У цій же номінації лауреатів І ступеня нагородила голова журі, заступниця директора з методичної та проєктної діяльності Міського методичного центру клубної роботи Ірина Лапко. Найбільшу кількість нагород за читання гуморесок здобули вихованки театральної студії «VІTER ZMIN» під керівництвом Оксани Абдуллаєвої, які представили філію Миколаївського міського палацу культури і мистецтв – Центр культури та дозвілля «Промінь».

Переможців нових номінацій «Пісня-жарт» та «Літературно-музична композиція» привітала член журі, завідувачка відділу з організаційно-методичної та культурно-просвітницької роботи Міського методичного центру, володарка Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв» Олена Дьяченко.

Під час урочистостей особливо яскравим учасникам конкурсних змагань були вручені спеціальні дипломи аби відзначити оригінальність і самобутність їх виступів. Усі наставники та керівники, які старанно підготували конкурсантів, отримали від організаторів Подячні листи.

Бурхливими оплесками гості заходу зустрічали творчі номери у виконанні переможців. Майстерно виконані гуморески та жартівливі пісні стали окрасою святкової зустрічі.

Дякуємо всім, хто долучився до організації і проведення конкурсу! Усім незламним миколаївцям, які взяли участь у проєкті, бажаємо натхненної творчості й надалі! Нехай ваша сила духу, оптимізм та любов до життя окриляють і надають наснаги на шляху до Перемоги!

До зустрічі на Відкритому міському конкурсі виконавців гумору та сатири «Сяйво посмішок»-2025! Все буде Україна!