«Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»: бібліотека імені Марка Кропивницького запрошує на XR-виставку

«Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»: бібліотека імені Марка Кропивницького запрошує на XR-виставку

З 28 жовтня по 04 листопада 2023 року у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда».

Унікальна програма розроблена з метою підвищення обізнаності та медіаграмотності суспільства у протидії російській пропаганді.

Виставка включатиме ряд постерів, створених за допомогою штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему. Відвідувачі матимуть можливість за допомогою додатку edAR у смартфоні активувати та «оживляти» плакати, докладніше ознайомитися з системою російської агітації, розвінчати відомі маніпуляції, що роками працювали проти нашої країни.

Цей новий інструмент з XR-технологією буде представлено в 5000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.

Додаток edAR, що робить AR-технології доступними для освітян та громадських активістів, розробили ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з ініціативою «НотаЄнота» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Запрошуємо миколаївців та гостей міста відвідати виставку за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Українці – непереможні!