У бібліотеці-філії №15 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького почав працювати креативний хаб «Спільна мова». Сучасний мультифункціональний простір у співпраці з бібліотекою створив благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій». Проєкт реалізується за підтримки БО ADRA Ukraine, у межах програми «Підтримка ініціатив громад» та за фінансування Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA).
Робота хабу сприятиме організації спільного дозвілля родин, психологічного розвантаження, розвитку творчих здібностей дітей і підлітків, їх батьків, користувачів бібліотеки.
«Наш заклад є єдиним соціокультурним центром, де жителі мікрорайону можуть відпочивати, спілкуватися і творчо розвиватися… Тут представлені виставкова, освітня, творча, мультимедійна зони», – ділиться Людмила Дарнапук, завідувачка філії №15.
Проєкт стартував вдало! Нехай творчий простір буде й надалі насиченим дитячим сміхом, цікавими подіями, зустрічами і розвагами!
Друзі, хаб знаходиться за адресою: вул. Казарського, 3-А. Бібліотека працює щодня, вихідні: неділя, понеділок. Контактний телефон: (0512) 30-46-25.
Цікавого дозвілля!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434456975_805900001583615_6775730095383531007_n-450x375.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436166755_805897314917217_4447039416598218383_n-450x269.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437402271_805897141583901_6559015324026752957_n-450x298.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437534411_805896991583916_8974840919658319901_n-450x326.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437544810_805901108250171_3848794026067059977_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437546193_805898428250439_9208676328777014138_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437570293_805897878250494_5164728759313283088_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437574446_805900511583564_9069768873364622150_n-450x379.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438168987_805899258250356_1527832249200955650_n-450x300.jpg)