Різдвяно-новорічний Миколаїв: як місто відзначатиме зимові свята

Різдвяно-новорічний Миколаїв: як місто відзначатиме зимові свята

Календарна осінь поступово йде від нас, поступаючись місцем зимовій круговерті. І навіть воєнні перипетії не можуть вплинути на цей вічний процес. А це означає, що попереду – великий цикл свят, таких улюблених миколаївцями. Якими ж вони будуть цього року?

Новорічно-різдвяні заходи стартуватимуть у місті 6 грудня, у День Святого Миколая, а також у День Збройних Сил України, завдяки яким ми і маємо можливість подарувати містянам чудове відчуття казкових свят, сповнених добром і вірою у дива. Невеликі концертні програми, з дотриманням усіх заходів безпеки, охоплять усе місто й триватимуть аж до 31 грудня.

Великої новорічної ялинки з традиційним ярмарком на Соборній площі цього року не буде. Натомість невеличка лісова красуня прикрасить улюблене місце відпочинку миколаївців – Дитяче містечко «Казка». Під час ігрових і розважальних програм, у єдиному хороводі, і малеча, і дорослі загадають спільне для всіх бажання – якнайшвидше настання миру на нашій славній українській землі!

Тож із прийдешніми святами, друзі! Слідкуйте за нашими оголошеннями, та нехай приємні святкові відчуття поступово наповнюють ваші серця!