27 квітня у кінолекційній залі Центральної міської бібліотеки ім.М.Л. Кропивницького зібрались поціновувачі театрального мистецтва. На прем`єру музичної казки Євгена Тищука «Принцеса БЕЗ горошини» миколаївців запросив театральний колектив із Вітовщини «Дарунок неба».
Передусім режисерський дует Віктора Смірнова й Романа Шворака захопила драматургія. Підбір акторського складу відбувся швидко, адже до роботи з радістю підключилися як новенькі вихованці театру «Дарунок неба», так і більш досвідчені артисти. Талановитому колективу надала підтримку депутатка Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Музику для вистави написав заслужений артист України Олександр Сичов.
«У нас працюють над декораціями всі… Я дякую нашим батькам, гуманітарному пункту. Там є і Василь Сливар, і дружина його Ірина. Наша Інна Биць по костюмах. Сьогодні ви побачите ці костюми, які створює вона…», – наголосив Віктор Смірнов.
У виставі «Принцеса БЕЗ горошини» задіяно шестеро акторів. Як зазначив режисер, щойно з`явиться можливість, імовірно це буде ближче до літа, колектив із постановкою поїде у гастрольний тур Україною.
Вітаємо Віктора Смірнова, Романа Шворака й творчий колектив аматорського театру «Дарунок неба» з чудовою прем’єрою! Бажаємо проєкту успішної реалізації під бурхливі оплески глядачів!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438078520_816564037183878_3475445903280105526_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438087793_816565050517110_3244376467433903511_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438092589_816563763850572_5890319592618494630_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438094756_816565617183720_2805890153854124342_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438109581_816564377183844_8530562555329741033_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438118462_816560833850865_317490868285334278_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438118587_816563900517225_1506597798769171288_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438128013_816564727183809_1672756576936052570_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438144785_816565857183696_1570094942446809428_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438159843_816561800517435_567287592005697401_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438163317_816566173850331_7859827978979965756_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438165129_816562640517351_8946571526751898052_n-450x300.jpg)