Пізнавальне спілкування: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка миколаївські підлітки взяли участь в онлайн-зустрічі з письменницею Танею Стус

Пізнавальне спілкування: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка миколаївські підлітки взяли участь в онлайн-зустрічі з письменницею Танею Стус

У Центральній міській бібліотеці для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка третьокласники Миколаївської гімназії № 60 поспілкувалися з відомою українською дитячою письменницею Танею Стус.

Під час онлайн-зустрічі літераторка швидко знайшла спільну мову з миколаївськими читачами. Авторка розповіла про свій творчий шлях, відкрила таємниці написання своїх творів, поділилася планами на майбутнє. Підлітки залюбки ставили питання та жваво спілкувалися з письменницею.

Нагадаємо, Таня Стус (Щербаченко) – поетеса та літературна критикиня, дитяча психологиня, керівниця лабораторії дитячого читання НЦ «МАНУ». Також творча особистість є активною громадською активісткою промоції дитячого та підліткового читання та сфери реформування шкільної літературної освіти, дописувачкою, арт-менеджеркою та очільницею проєкту «BaraBooka. Простір української дитячої книги», покликаного заохотити дитячу аудиторію до читання.

Мисткиня є авторкою серії художніх творів для дітей, а також чималої кількості статей, наукових публікацій та літературних оглядів. Також вона є співзасновницею авторитетного рейтингу видань для дітей «Рейтинг критика».

У Миколаєві цікаві книжки Тетяни Стус чекають на юних читачиків за адресою: пр. Центральний, 173/4.

Знай своє – люби українське!