У січні 2024 року, у межах творчого відрядження до словацького міста Ліпани, викладачка Миколаївської дитячої музичної школи №3 Едіта Комар разом зі своїми вихованцями побували у місцевій школі мистецтв.
Наша педагогиня спільно з викладачкою скрипки ZUS пані Людмилою Мачековою провели майстер-клас із підготовки учнів старших класів до виступу в концерті.
Викладачі обмінялися досвідом і методами роботи. Миколаївські підлітки показали високий рівень підготовки, отримали хороші відгуки та оплески від словацьких друзів – учнів та педагогів.
У межах співпраці учні ДМШ №3 Єлизавета Шевченко та Катерина Величко взяли участь у концерті «Novorocny Beneficny koncert», що відбувся 12 січня в місті Ліпани.
Єлизавета виконала «Угорський танець» А. Нолк, у дуеті Єлизавета та Катерина виконали «Безперервний рух» К. Бом. Також дівчатка грали у складі учнівського оркестру Ліпанської школи мистецтв під керівництвом пані Мачекової. Звучали твори «Рондо» В. Моцарта та «Фідл-фадл» Л. Андерсон.
Вітаємо колектив ДМШ №3 з яскравою подією у творчому житті! Натхнення та вагомих здобутків у 2024 році!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417432360_349322411236909_7170733677960247077_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417475284_349322491236901_956006969898164112_n-450x450.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-16_10-25-40-443-450x540.jpg)