22 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького на презентацію нової книги Галини Запорожченко «Нація мужніх» зібралися справжні поціновувачі патріотичної поезії. Ця подія продовжила низку бібліотечних заходів, присвячених 50-річному ювілею Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України.
Збірка патріотичних поезій «Нація мужніх» була надрукована миколаївським видавництвом «Іліон» у 2023 році у. До неї увійшли різножанрові твори, чільним лейтмотивом яких є осмислення героїчної минувшини України у визвольній боротьбі за самоідентичність. Також добірку прикрашають поезії про найактуальніше і найболючіше – твори, написані авторкою під час російсько-української війни.
«Тут чотири розділи, в яких ідеться й про славне минуле України, й про трагічне наше сьогодення. Але разом з тим воно й героїчне. І тому ми завжди повинні думати про те, аби свої твори прошивати нитками патріотизму. Нитками світлої віри у майбутнє. Тоді ці твори будуть допомагати й нам, і читачам. Поможуть нам боротися і здобувати Перемогу!», – впевнена Галина Запорожченко.
Під час презентації авторка поділилася з присутніми роздумами про поезію і призначення поета, розповідала про особливе місце історичної теми в її творчості та, звичайно, читала вірші.
Зустріч прикрасили численні привітання від друзів, колег, поціновувачів поетичного слова Галини Запорожченко. Вітальні слова з далекої Німеччини надіслала очільниця Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України Віра Марущак. Разом із заслуженою вчителькою України Валентиною Купцовою учні Миколаївського ліцею №2 підготували авторці подарунок – щирий і натхненний виступ. А ще було багато теплих, щирих відгуків від видавчині Анни Румянцевої, художниці-ілюстраторки Світлани Туз, поета Леоніда Ржепецького, журналістки Тетяни Даниленко тощо.
Презентація книги Галини Запорожченко «Нація мужніх» стала справжнім святом патріотичної поезії в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького. Ознайомитися зі збіркою можна за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431518192_793613349478947_743312169050135475_n-450x292.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431524851_793666146140334_1384193695455209389_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431528249_793667119473570_8727041312699833375_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431612585_793613616145587_3743337809123510252_n-450x584.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433923494_793613702812245_5187668439166816615_n-450x511.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433970884_793666402806975_3596553372444708114_n-450x661.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431539398_793666766140272_3702232374641520654_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431562503_793677826139166_5179915230692282164_n-450x336.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431565372_793613879478894_6672966523406448175_n-450x325.jpg)