Національний тиждень читання поезії: у бібліотеці-філії №6 ЦМБ для дітей відбулась зустріч із поеткою-краянкою Наталією Простяковою

Національний тиждень читання поезії: у бібліотеці-філії №6 ЦМБ для дітей відбулась зустріч із поеткою-краянкою Наталією Простяковою

З 16 по 24 березня в Україні триває Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання поезії», ініційована Українським інститутом книги. Проєкт присвячений Всесвітньому дню поезії й покликаний привернути увагу до ролі поетичного слова під час війни.

Цього року віршовані твори присвячені темі «Дім», а гаслом акції став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової: «Ріки незмінно течуть додому».

Бібліотека-філія №6 ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка долучилася до такої важливої події, запросивши до спілкування восьмикласників Миколаївського ліцею №55. На підлітків чекала зустріч із цікавою особистістю – поетесою-краянкою Наталією Простяковою, яка є авторкою 6 поетичних збірок. Добірку віршів під назвою «Загублена весна» поетка видала 24 серпня 2022 року. До неї увійшли рядки, сповнені душевних переживань авторки під час першого півріччя воєнних подій у Миколаєві.

Пані Наталя поділилася з учасниками заходу своїми роздумами, почуттями, спогадами про дитинство, поглядами на життя. Вишукана лірична поезія, вірші про дім, про рідне місто та щирість поезії Наталії Простякової налаштували підлітків на душевне спілкування. Учні активно ставили питання поетесі, а також щиро дякували за чудову поезію.

Зустріч вийшла надзвичайно зворушливою та залишила багато приємних вражень.