«Миколаївський зоопарк. 500 днів війни»: подробиці церемонії спецпогашення поштових марок

«Миколаївський зоопарк. 500 днів війни»: подробиці церемонії спецпогашення поштових марок

21 вересня у Миколаївському зоопарку відбулась церемонія урочистого спецпогашення марок та конвертів «Миколаївський зоопарк. 500 днів війни». Ініціатором та розробником проєкту став директор закладу, заслужений працівник культури України, Президент асоціації зоопарків України Володимир Топчий.

Серія включає в себе 2 головні марки та два поштові блоки. На одній з основних ‒ розташований пам’ятник зоопарку «Мауглі та Багіра» та напис «Миколаївський зоопарк». На іншій ‒ зображено дрохву та напис українською й латинською мовами.

Серії поштових блоків складаються з 9 марок, по центру яких містяться світлини загиблих воїнів ‒ Дмитра Резніка та Павла Шевченка, колишніх працівників закладу; поряд ‒ зображення ракети, що влучила на територію зоопарку. Зверху і знизу розмістилися фото тварин. Тираж марок склав 50 екземплярів.

На церемонії спецпогашення вперше задіяно штамп зоопарку із його логотипом. На урочистостях були  присутні: начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров, директор Миколаївської й Херсонської філії АТ «Укрпошта» Єгор Косоруков та мати загиблого співробтника ‒ Надія Резнік.

Нові марки одразу привернули увагу філателістів, які з радістю поповнили свої колекції новими екземплярами. У зв’язку з великою затребуваністю новинки Миколаївський зоопарк вирішив випустити ще один її тираж. Тож усім поціновувачам яскравих марок пропонуємо слідкувати за подальшими анонсами закладу.