«Миколаївська фішка»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького вдруге відбувся фестиваль настільних ігор

«Миколаївська фішка»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького вдруге відбувся фестиваль настільних ігор

08 червня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького приймала учасників фестивалю настільних ігор «Миколаївська фішка», що вдруге зібрав у своє коло різновікових любителів ігрового драйву. Гості урочистої церемонії відкриття заходу відмітили важливість й актуальність проєкту, що додає миколаївцям наснаги.

«Хотів би побажати усім сьогодні отримати позитивні враження. Зараз це дуже важливо... Давайте трошки знімати стрес... Сьогодні бібліотека – це не просто місце читальної зали. Це місце, де люди збираються, щоб обмінюватися думками, позитивними емоціями...», – наголосив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

На церемонію відкриття «Миколаївської фішки»-II завітав й Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. «Слова поваги Збройним Силам України, силам територіальної оборони. Звичайно кожному, хто сьогодні тут. Це рятівникам, працівникам водоканалу, працівникам бібліотеки. Нашим талановитим й обдарованим дітям, які сьогодні дають величезну надію своїм батькам на те, що це місто живе. Воно омолоджується. Воно красиве. Воно прекрасне!», – зазначив мовний омбудсмен.

Протягом фестивального дня на території бібліотеки функціонувало 19 локацій. Усі бажаючи мали змогу зіграти в інтелектуальні й туристичні, корпоративні та спортивні настільні ігри тощо.

«Граючи, ми вчимося спілкуватися з іншими, ділитися ідеями, використовувати свій розум для розв`язання проблем, узгоджувати дії з іншими гравцями та розвивати свою емпатію. Ці навички доволі важливі сьогодні. Мені дуже приємно, що саме бібліотека стає центром гри, центром вашої уваги. Я бажаю кожному з вас отримати задоволення від самого процесу гри. Ну і всім нам, всім вам тільки Перемоги», – зауважив начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров.

Для гостей та учасників другої «Миколаївської фішки» команда її ідейних натхненників, організаторів підготувала чимало приємних новинок. Це й локація для закоханих, фотозона, створена власноруч колективом бібліотеки.

Більш розгалуженою стала географія учасників-партнерів. Цього разу до них долучилися колеги з Херсону, які приїхали зі своїми авторськими іграми. У такий спосіб учасники фестивалю мали змогу більше дізнатися про тваринний й рослинний світ Херсонщини, її культурологічні особливості.

Серед партнерів фестивалю «Миколаївська фішка»:

-Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області;

-Управління патрульної поліції у Миколаївській області;

-КП ММР «Миколаївводоканал»;

-Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки;

-Миколаївський міський молодіжний простір;

-Миколаївський шаховий клуб;

-Миколаївський обласний центр німецької культури;

-Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса»;

-ГО «Молодіжний центр наукової діяльності»;

-Благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій»;

-Видавництво ІЛІОН;

-Ірина Гудим, книговидавець;

-Авторська кондитерська Балясних;

-ФОП О.В. Тихонюк.

-Волонтерська підтримка:

-ГО «Центр політичного навчання»;

-ГО «Tangle of Skills»;

-Студенти Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні (Access);

-Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ;

-Миколаївські молодіжні активісти.

ІІ Фестиваль настільних ігор «Миколаївська фішка» завершився, але двері бібліотеки завжди відчинені для любителів ігрового драйву. На Потьомкінській, 143-А всі бажаючі завжди зможуть знайти найцікавіший варіант для прояву своїх знань та кмітливості.

Вітаємо всіх учасників проєкту із вдалим другим зануренням у фестивальний драйв. Бажаємо, щоб «Миколаївська фішка» стала потужною силою, яка щороку лише набиратиме обертів й надихатиме миколаївців на малі й великі Перемоги!