«Музика дитячих сердець»: вихованці ДМШ №6 уперше з початку війни виступили з концертною програмою у міському парку «Юність»

«Музика дитячих сердець»: вихованці ДМШ №6 уперше з початку війни виступили з концертною програмою у міському парку «Юність»

Кінець минулого тижня став особливим для учнів і викладачів Дитячої музичної школи №6. 02 червня 2023 року на концертному майданчику в парку «Юність» вихованці закладу на чолі зі своїми наставниками подарували миколаївцям програму «Музика дитячих сердець». Подібні виступи є традиційними для колективу школи. Карантин і війна на певний час стали на заваді діяльності закладу. І ось, нарешті, після початку повномасштабного вторгнення рф юні музиканти вперше грали наживо в парку.

Звітну програму навчального року вихованці ДМШ 6 приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Розпочався концерт зі спільного виконання усіма присутніми Гімну України.

Директорка школи Тетяна Суліменко привітала гостей і учасників заходу зі святом. Учні, які наразі перебувають у місті, отримали свідоцтва про закінчення школи. Дітям також були вручені грамоти за відмінне навчання й перемоги в конкурсах різного рівня.

У концерті звучали як класичні твори, так і сучасні патріотичні пісні («Тому що я ‒ Україна», «Тривога», «Незламна», «Додому»); українські народні та авторські твори («Сонце низенько», «Черемшина», «Чорнобривці»). Закінчився концерт виконанням пісні «Червона калина», яку підспівували всі глядачі.

Приємне хвилювання у учасників концерту межувалося з відчуттям радості від нової можливості виступити на сцені. Сьогодні багато учнів ДМШ №6 повертається до рідного Миколаєва. Дякуючи ЗСУ, діти мають можливість займатися улюбленою справою та планувати майбутнє.

Вітаємо всіх учасників концерту, від першачків до випускників, викладачів, батьків ‒ за кропітку працю, за розуміння, що життя продовжується! Ми маємо впевнено дивитися у майбутнє та традиційно наповнювати світ красою музики і мистецтва!