06 грудня у Матвіївському будинку культури підбили підсумки відеоконкурсу #«Мій_тренд». Проєкт реалізувався вперше й був приурочений до Дня Святого Миколая і Збройних Сил України.
За умовами конкурсної програми до 1 грудня бажаючі мали надіслати вітальні відео типу «Reels». Як зазначають організатори, більшість з них була присвячена нашим славним воїнам ЗСУ. У коротких роликах миколаївці у різних формах висловили вдячність і шану мужнім чоловікам, завдяки яким сьогодні ми маємо можливість жити, дарувати дітям казку.
Переможець визначився за кількістю вподобайок на фейсбук-сторінці закладу. Найбільш активними стали прихильники колективів Матвіївського будинку культури.
За рішенням глядачів перші місця проєкту розподілилися наступним чином:
І місце – ансамбль гітаристів «АнГіМа», керівник Олександра Воловіна;
ІІ місце – хоровий колектив «Червоняночка», керівник Костянтин Ферару;
ІІІ місце – Сашко Проценко.
Всі конкурсанти отримають дипломи за участь.
Вітаємо організаторів і учасників проєкту із вдалим стартом! Бажаємо і надалі не втрачати оптимізму та бажання ділитися гарним настроєм!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406679600_1415524232335211_6469369294421657897_n-450x520.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406680246_1415524072335227_8256690591271463224_n-450x564.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406682136_1415524265668541_912108586661988577_n-450x530.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406692994_1415524209001880_2705118871441819075_n-405x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406703447_1415524275668540_6497016424804394907_n-351x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406706038_1415524249001876_5080062870476623480_n-450x564.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406713187_1415524182335216_995452807795893716_n-437x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406734107_1415524109001890_1321763463077816410_n-450x588.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406745575_1415524302335204_3310286641869586336_n-431x700.jpg)