«До Миколая в Миколаїв»: у містечку «Казка» відкрили цикл зимових свят

«До Миколая в Миколаїв»: у містечку «Казка» відкрили цикл зимових свят

06 грудня у Дитячому містечку «Казка» яскравим святом «До Миколая в Миколаїв» у нашому місті стартував цикл зимових свят. Цьогоріч Святий Чарівник прийшов до малечі у День Збройних Сил України і приніс безліч приємних вражень і подарунків.

Святкова програма розпочалася з музичних вітань від творчого підрозділу Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Відомі новорічні та різдвяні твори лунали у виконанні музикантів оркестру (диригент Сергій Ніженкевич), а також солістів ансамблю «Південний патруль» під керівництвом Олександра Малюка.

Тим часом дітлахів на святкову прогулянку містечком запросив сам Святий Миколай. Під час веселої ходи із Чарівником герої улюблених дитячих казок весело закликали присутніх до головного святкового дійства, яке незабаром розпочалося у Дерев՛яній фортеці.

Концертно-ігрова програма занурила і дорослих, і малечу у веселу святкову круговерть. Діти залюбки брали участь у різноманітних іграх і вікторинах, руханках і танцювалках. Хлопчики і дівчатка наперебій годували сніговичків, збирали для Святого Миколая бурульки та сніжинки й отримували від нього смаколики та подарунки. 

На казковому майданчику веселу атмосферу свята підтримували творчі номери від вихованців міських закладів культури. Гарний настрій гостям подарували:

  • Ксенія Каверіна, випускниця ДМШ № 3, кер. Валентина Ковальчук;
  • Елла Сліпченко та Кіра Журіна, учасниці вокального естрадного гуртка «Мрій» Тернівського БК, кер. Ганна Вавілова;
  • Владислав Колосовський, вихованець Великокорениського БК;
  • Маша Соколова, солістка дитячого вокального колективу «Мальви» Великокорениського БК, кер. Ірина Метліцька;
  • Ганна Вавілова, керівниця вокального естрадного гуртка «Мрій» Тернівського БК.

У концертній програмі чудовий хореографічний номер «Допоможе ЗСУ» вихованці танцювального колективу «Максимум» Великокорениського БК, кер. Інна Тараненко, присвятили славним воїнам-захисникам, завдяки яким діти сьогодні можуть зустрітися з казкою.

Зимові свята у Миколаєві стартували! Все відбулося по-дитячому весело й щиро та з дотриманням необхідних правил безпеки.

Вітаємо миколаївців!