«Люби-мене-не-кинь»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького волонтерський театр «В.Ти.К» презентував актуальну історію про життя українських жінок за кордоном

«Люби-мене-не-кинь»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького волонтерський театр «В.Ти.К» презентував актуальну історію про життя українських жінок за кордоном

16 березня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького поціновувачі театрального мистецтва насолодились творчістю волонтерського театру-студії «В.Ти.К». Аматори разом із художнім керівником Віктором Смірновим запропонували історію за документальним твором драматургині Ольги Анненко «Люби-мене-не-кинь» про українську жінку-квіткарку, яка через російсько-українську війну опинилась у Франції.

Це третя вистава, поставлена талановитим режисером із Вітовщини разом зі своїм колективом із початку повномасштабного вторгнення. Попередню його роботу «Чіріклі» («Циганська мати») високо оцінили у Тлумачі, Івано-Франківську й Калуші.

«Це моновистава. У головній ролі – Ганна Шведова, багатодітна матуся… Ми повні чотири місяці працювали над постановкою. Декорацій, здається, мало, але якщо придивитися – це квіти, дуже кропітка робота… Їх назви звучать під час вистави. Треба було все це відпрацювати й показати, що ми готові до вистави з декораціями», – зазначив Віктор Смірнов.

У відвертій розповіді про сьогоднішнє життя українських жінок за кордоном багато хто зі співвітчизників знайде щось особисте, схоже на пережите протягом двох років війни. Водночас життя триває, і ми не повинні забувати завдяки кому це стало можливим.

Вистава носила благодійний характер. Зібрані кошти колектив витратить на допомогу військовослужбовцям й вимушено переміщеним громадянам.