«Кубок Одеси»-2023: у перших змаганнях з початку війни танцівники ММПК «Корабельний» привезли додому 34 нагроди

«Кубок Одеси»-2023: у перших змаганнях з початку війни танцівники ММПК «Корабельний» привезли додому 34 нагроди

14 травня 2023 року 19 учасників зразкового ансамблю сучасного танцю Миколаївського міського палацу «Корабельний» уперше від початку війни виступили у Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців «Кубок Одеси». Результат перевершив усі очікування: 32 медалі ‒ за сольні номери, 2 медалі ‒за дуетне виконання, 1 кубок ‒ за масовий танець.

Участь наживо у заході всеукраїнського рівня для творчого колективу «Корабельного» є дуже знаковою. 5 липня 2022 року ворог зруйнував стіни палацу, але нічим не знищити і зупинити жагу до творчості і культурного розвитку. Наразі, після тривалої перерви, робота колективів закладу поступово відновлюється, діти поступово з’їжджаються до рідного міста і беруться за улюблену справу.

Учасники зразкового ансамблю сучасного танцю, на чолі з керівницею Наталею Кобельчук і тренеркою Юлією Бень, також повернулися до активних занять. Останнім часом колектив поповнився юними танцівниками. Найменшій учасниці Кароліні Антоненко ‒ 4 роки. Дівчинка нещодавно стала відвідувати заняття з хореографії. І на першому в житті конкурсі посіла І місце у своїй віковій категорії.

А підсумковий чудовий результат колективу у першому змаганні з початку війни такий:

І місце Кубок за масовий танець Ювенали Формейшн Диско Слоу;

І місце Дует Ювенали Диско Слоу;

За сольні номери ‒ 32 медалі:

11 ‒ 1 місце;

9 ‒ 2 місце;

12 ‒ 3 місце.

Вітання усім, хто своєю наполегливою здобув дипломи переможців. Велика подяка керівникам, батькам і дітям за те, що не зупиняються перед труднощами і продовжують удосконалюватися і ставати кращими.

Разом ‒ до Перемоги!