30 липня 2023 року у «Казці» відбулася дев’ята фінальна програма 10-ти тижневого циклу заходів «Кольорові тижні з рідною мовою». Цієї неділі вона була присвячена рожевому кольору та мала назву «Колір для натхнення і душі».
До уваги миколаївців та гостей міста бібліотека-філія №5 Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка підготувала цікаві локації, присвячені детективній справі. На арт-паркані «Розфарбуй яскравий постер» дітлахи залюбки розмальовували олівцями відомі українські символи та героїв українських казок. Книжкова галявина під назвою «Детективна агенція «Рожеві окуляри»» представила добірку книжок детективного жанру. Інтелект-зупинка «Українські хвилинки-кольоринки» запропонувала малечі мовленнєві ігри та ребуси. На тематичному майстер-класі «Цікаві нотатки» діти старанно створювали записники для справжніх детективів, а також загадкових рожевих котиків. А для наймолодших традиційно працював ігровий майданчик «Знайди слова-невидимки» з безліччю веселих іграшок.
Несподіваний сюрприз на дітлахів чекав далі. Під час культурно-освітньої анімаційної програми «Колір для натхнення і душі» у гості до малечі завітала Рожева пантера. Завдяки дивній красуні хлопчики і дівчатка із задоволенням відчули себе справжніми детективами, розгадуючи загадки детективної агенції «Рожеві окуляри». Найактивніші учасники отримали цікаві та корисні подарунки.
Бурхливими оплесками зустрічали присутні творчі номери від:
• колективу сучасної хореографії «Flash-point» Тернівського будинку культури (керівниця Світлана Уманець);
• Єлизавети Шевчук і Анастасії Шестакової, учениць Дитячої музичної школи №6 (викладач Ксенія Шеремет).
Звичайно ж, було оголошено ім’я переможиці Рожевого тижня. Нею стала Дар’я Івкова, учениця 1 класу Гімназії №7 м. Миколаєва. До фінальної неділі Рожевого тижня Дар’я підготувала відео сюжет із загадкою про фламінго. Дівчинка отримала від партнера проєкту Олександра Скрипіна картку Дитячого містечка «Казка» з бонусом на відвідання кількох атракціонів. Подарунком від Миколаївського зоопарку стало запрошення на безкоштовну прогулянку та книга «Зоопарки України під час війни». А Миколаївський міський палац культури та урочистих подій підготував подарунок – книгу «Живлюща сила Ємигії» із серії «Літературна антологія Миколаївщини». Щиро вітаємо переможця та бажаємо підкорення нових вершин.
Друзі, мовні інтерактиви поступово підійшли до свого завершення.Вже наступної неділі, 6 серпня, чекаємо всіх у містечку «Казка» на заключній програмі проєкту «Кольорові тижні з рідною мовою». Запевняємо, буде цікаво та весело!
До зустрічі!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-6-450x390.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-4-450x256.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/3-3-450x268.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-2-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/5-2-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/6-2-450x265.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/7-2-450x252.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/8-1-450x276.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/15-2-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/16-2-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690716779724-1-450x327.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690716837985-1-450x303.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690716919339-1-450x230.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690717061947-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690717107897-1-450x304.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690717978645-1-450x256.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1690720478386-1-450x447.jpg)