«Кольорові тижні з рідною мовою»: запрошуємо до участі у онлайн-челенджі проєкту

«Кольорові тижні з рідною мовою»: запрошуємо до участі у онлайн-челенджі проєкту

7 травня 2023 року у Дитячому містечку «Казка» урочисто розпочався цикл заходів «Кольорові тижні з рідною мовою», що триватиме протягом 10 тижнів.

Разом із ним стартував і мовний інтерактив для всієї родини ‒ онлайн-челендж тижня під назвою «Моє кольорове відкриття». За умовами проєкту, з понеділка по четвер усі бажаючі мають можливість розмістити на інтерактивній онлайн-стіні Padlet с світлини, свої короткі відеовиступи, авторські вірші та вірші українських поетів, загадки. Все має присвячуватися певному кольору тижня. Такий інструмент спільної і безперервної роботи в дистанційному форматі покликаний допомагати учасникам марафону в опануванні нових знань з української мови та сприяти вдосконаленню вільного мовлення.

Як це зробити?

Для того, щоб розмістити необхідний матеріал, треба:

  • зареєструватися на сайті padlet.com , використавши особисту електронну пошту або наявний ваш акаунт Google чи Microsoft. Також зв’язок підтримується і через мобільний застосунок Padlet, що завантажується через Play Market на мобільний телефон. Для приєднання до створеної онлайн-дошки натисніть кнопку «приєднатись до Падлет»;
  • потрапити на інтерактивну стіну можна і за онлайн-посиланням кьюар-коду, розміщеному на афіші проєкту чи на яскравому банері при вході у Дерев’яну фортецю «Казки»;
  • протягом 10 тижнів кожен бажаючий має можливість залишати коментарі, ставити вподобайки до розміщених світлин та відеосюжетів, що відповідають кольору тижня.

Учасник онлайн-челенджу обов’язково вказує прізвище, ім’я, вік та пише заклик «Я зробив, а ти?». Хто більше надішле світлин (з віршами, загадками. піснями тощо), той стає лідером кольорового тижня! Переможці визначатимуться щоп’ятниці і оголошуватимуться на заключних культурно-освітніх анімаційних програмах кожного кольорового періоду, що відбуватимуться у Дитячому містечку «Казка» щонеділі.

Наразі триває Червоний тиждень проєкту, тож долучайтеся і прикрашайте своїми роботами нашу інтерактивну стіну! 14 травня, о 12:00, під час заключної програми тижня 3 лідери будуть нагороджені подарунками.

Бажаємо успіху всім учасникам! Пишаймося милозвучністю та красою українського слова! Спілкуймося вільно рідною мовою!