Мистецтво позитивно впливає на психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від жахів війни. Маленькі миколаївці разом із тисячами своїх однолітків по всій Україні демонструють світові власну силу незламності духу, стійкості й віри у краще майбутнє.
Для колективу Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького вже стало доброю традицією зустрічати у своїх стінах юних поціновувачів мистецтва. Вдвічі приємніше, коли йдеться про добрих друзів – учнів миколаївської гімназії №7 та їх батьків. Цього понеділка, 23 січня, це були першачки з матусями й татусями.
Бібліотекарі організували для гостей екскурсію виставкою робіт миколаївської майстрині Ольги Дробишевої, відкриття якої відбулося 13 січня. Також діти разом із батьками відвідали захоплюючий майстер-клас із виготовлення оберегових янголят із ниток. Його підготувала майстриня Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена майстриня народної творчості України Валентина Димова.
Готові вироби діти вирішили передати захисникам України, аби янголи-охоронці допомагали нашим бійцям наближати Перемогу. Кожен учасник зустрічі отримав на згадку патріотичний браслет від асоціації «Арт-спокуса». А бібліотечний простір наповнився щирими посмішками, радісними емоціями обличчя, а головне ‒ не просто вдячних читачів, а цілі родини!
Разом до Перемоги!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327039264_919006142565885_3553009441845264233_n-450x597.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327166741_1368629027272413_4703034474725071610_n-450x598.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327174576_477888547872852_8159197196970591371_n-450x446.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327197028_929477891408073_5851806888173207185_n-450x639.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327304068_886968539152143_6952298290718954661_n-450x311.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327526929_1713109875757638_4074803143906754447_n-450x289.jpg)