5 листопада дітлахи мікрорайону Матвіївка залюбки переглянули виставу «Коти-біженці» від Миколаївського академічного художнього драматичного театру.
Чудова постановка режисерки Катерини Богданової за твором Людмили Тимошенко та Марини Смілянець залишила у юних глядачів багато приємних вражень про дружбу, взаємодопомогу, підтримку та співчуття.
Ця зустріч стала завершальною в межах гастрольного туру акторів МАХДТ клубними закладами Миколаєва, що розпочався 27 вересня 2023 року. На сцені міських будинків культури поціновувачі театрального мистецтва також мали можливість подивитися ще й постановку «Земний монолог» за творами Дмитра Креміня, рік пам՛яті якого відзначається в Україні.
Проєкт реалізувався на виконання «Міської програми розвитку і функціонування української мови у місті Миколаєві на 2023-2025 роки», а також у межах Всеукраїнської програми ментального здоров՛я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
Дякуємо миколаївцям за любов до рідного слова, шану його краси та милозвучності!
Разом – до Перемоги!
Світлини: Олександра Воловіна.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/397523611_1398968183990816_1086494254534789895_n-1-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/397563196_1398968273990807_5475004141021232762_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/397577354_1398968163990818_8887888883454682802_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/397544800_1398968147324153_6318274448082668214_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/397558614_1398968253990809_5620231218238027894_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/doc1-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/doc2-450x296.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/doc3-450x290.jpg)