«Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»: у бібліотеці імені М. Кропивницького експонується інноваційна XR-виставка

«Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда»: у бібліотеці імені М. Кропивницького експонується інноваційна XR-виставка

У Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького почала експонуватись унікальна інноваційна XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда», розроблена спеціально для протидії російській пропаганді. Проєкт спрямований підвищити рівень обізнаності й медіаграмотності у суспільстві.

Це один з проєктів національного марафону протидії ворожій пропаганді, презентований у 5000 шкіл і громадських інституцій України. Виставка також представлена ще в 20 країнах світу.

Тут поєднано знайомий всім формат постерів із новітніми технологіями. Завдяки додатку edAR всі переваги 3D, AR та VR-досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки.

При наведенні смартфона на плакат мобільний додаток edAR активує та «оживляє» його. Глядачі мають можливість побачити 3D- моделі, аудіо, відео та VR-портали, які спонукають їх до поглибленого дослідження, занурення у тему, кращого запам`ятовування викладених фактів. Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великої кількості інформації з певної теми.

«Виставка розповідає про ті основні методи російської пропаганди, які присутні в інформаційному полі вже не один рік. Російська пропаганда порушує право людей на доступ до неупередженої та розширеної інформації, тим самим спотворює сприйняття реальності. На прикладах війни можна побачити, до чого це приводить. Теми, що підіймаються, – дуже актуальні…», – зазначає головна бібліотекарка відділу електронної інформації Інна Письменна.

Переглянути виставку можна за допомогою екскурсовода.

Заявки – за телефоном (0512) 30-24-96.

Адреса: вул. Потьомкінська, 143-А.

Бути поінформованим – бути захищеним! Пам՛ятаймо про це!