«Етнотрадиції Миколаївщини»: вихованці Малокорениського будинку культури посіли друге місце обласного огляду

«Етнотрадиції Миколаївщини»: вихованці Малокорениського будинку культури посіли друге місце обласного огляду

Із 29  травня по 02 червня тривав обласний огляд «Етнотрадиції Миколаївщини», організатором якого є Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Захід проводився з метою виявлення, збереження і популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, естетичного виховання дітей і молоді на основі національно-культурних традицій, активного залучення представників різних соціально-вікових верств населення до репрезентації народної культури Миколаївщини.

Учасники любительського об’єднання «Мистецтво живого слова» Малокорениського будинку культури на чолі з керівницею Тетяною Долженко у конкурсній програмі презентували етнообрядове дійство «А вже весна вскресла». Його прикрасили старовинні пісні, заклички, веснянки та фрагменти обрядовості, присвячені зустрічі весни. Відеооператором виступила Інна Покотюк. Виступ конкурсантів був оцінений поважним журі заходу почесним ІІ місцем.

Вітаємо усіх, хто долучився до створення цієї цікавої роботи, збагативши її своєю творчістю та талантами. Плекаймо рідні традиції, передані нам у спадок від пращурів. Це наше духовне багатство й непереможна сила!