Драйвовий «Арт-формат»: у бібліотеці імені Шури і Віті учасники клубу поспілкувалися з відомим миколаївським спортсменом Юрієм Грицаком

Драйвовий «Арт-формат»: у бібліотеці імені Шури і Віті учасники клубу поспілкувалися з відомим миколаївським спортсменом Юрієм Грицаком

15 вересня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка учасники розмовного клубу «Арт-формат» зустрілися з відомим спортсменом, тренером, директором Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Юрієм Грицаком.

Запрошеними гостями також були Олександр Кравченко, вчитель фізичної культури, тренер з легкої атлетики, Марія Запша – кандидатка в майстри спорту, призерка чемпіонатів України та Нікіта Колосович ‒ спортсмен, призер чемпіонатів України.

Під час спілкування у бібліотеці панувала атмосфера спортивного драйву. Гості налаштували молодь на активне й доброзичливе спілкування. У всіх охочих була можливість дізнатися більше про спортивну кар’єру Юрія Грицака: секрети досягнення успіху людини, яка стала чемпіоном у своїй галузі, тренером з великим досвідом, прикладом впертої праці, відданості своїй справі.

У рамках клубу «Арт-формат», що вже кілька років поспіль працює в бібліотеці, відбуваються знайомства читачів бібліотеки ‒ учнів загальноосвітніх шкіл ‒ з талановитими, активними та успішними миколаївцями. Подібні зустрічі допомагають молоді знайти особистий мотив, який допоможе в майбутньому професійно займатися тією чи іншою справою. Наприклад, присвятити себе спортивній справі й поступово наближатися до поставлених цілей.

Друзі, якщо і у вас виникне бажання стати учасником клубу «Арт-формат», не вагайтеся! Зателефонуйте за контактним номером (066)474-31-19, дізнайтеся подробиці та приєднуйтесь до веселої компанії ваших допитливих однолітків!

Бажаємо успіху!