16 квітня 2024 року в Дитячій школі мистецтв №1 відбулась захоплива онлайн-зустріч, під час якої фахівці закладу ознайомилися з останніми трендами цифрової освіти.
Викладачка-методистка Українського гуманітарного інституту Ірина Вакулова презентувала інноваційні онлайн-інструменти, що зроблять навчання сучасних дітей захопливим і цікавим. Учасники дізналися про новітні технології штучного інтелекту та можливості його ефективного використання в навчальному процесі. Особливо цінною стала практична частина заняття, під час якої викладачі самостійно опановували роботу з інноваційними інструментами.
Пані Ірина також поділилася з присутніми цінним методичним комплектом, що значною мірою збагатить їх професійний арсенал.
Атмосфера зустрічі була насиченою та продуктивною. Викладачі ДШМ№1 отримали багато корисних порад і практичних навичок, що в майбутньому осучаснять, урізноманітнять і вдосконалять навчально-виховний процес.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437528247_820215473477539_278055912915037977_n-450x205.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437553708_820215493477537_2763818954492724351_n-1-450x204.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/imgonline-com-ua-frame-blurred-3nb74rl0eg1-450x271.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/imgonline-com-ua-frame-blurred-cawri3cwukpgskvk-450x260.jpg)