«Чарівна квітка»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького виготовляли прикраси у техніці казанші

«Чарівна квітка»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького виготовляли прикраси у техніці казанші

07 червня у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбувся майстер-клас із виготовлення прикраси у техніці канзаші «Чарівна квітка». Захід пройшов за підтримки дружнього до жінок та дівчат простору «Вільна» та мистецької асоціації «Арт-спокуса». За сприяння останньої й був запрошений творчий дует майстринь у складі Жанни Максимової та Ганни Петрик. Для того, щоб надихнути учасниць зустрічі на творчість, пані Жанна презентувала невелику виставку авторських робіт: брошки, прикраси для волосся, браслети та декоративні віночки.

Неймовірне японське мистецтво краси канзаші ‒ це справжня магія, коли з барвистих атласних стрічок виготовляються оригінальні прикраси у вигляді квітів та метеликів.

Майстрині запропонували присутнім власноруч створити диво-квітку. Готувалися до творчого процесу дуже ретельно, адже кожен виріб складається з багатьох елементів, які також потрібно заздалегідь підготувати. Для практичного заняття знадобилися яскраві атласні стрічки певної ширини, термоніж, голки, бамбукові палички, пінцет і клейовий силіконовий пістолет. Учасниці визначилася з композицією, адже від цього залежала складність процесу. Диво-квітку клеїли, різали, кожну пелюстку обпалювали й зшивали. Завершальним етапом стала інкрустація стразами готового виробу, яка вимагала неабиякої зосередженості.

Завершилося заняття фотосесією із готовою прикрасою ‒ на згадку про душевне спілкування та чудовий захід!