«Берегиня краси»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася перша персональна виставка художниці Ірини Дарієнко

«Берегиня краси»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася перша персональна виставка художниці Ірини Дарієнко

15 вересня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка художниці Ірини Дарієнко «Берегиня краси». Це одинадцята експозиція творчого циклу «Берегині України», присвяченої головній місії жінки під час війни, збереженню та відродженню цінностей життя.

Для першої персональної виставки Ірина Дарієнко підготувала 18 інтер’єрних картин, де відображена краса живописних пейзажів і натюрмортів. Гра контрастів і насичена кольорова гама полотен художниці занурюють глядачів у вир позитивних емоцій.

Ірина Дарієнко народилася в Миколаєві у 1970-му році, малюванням захоплювалася з дитинства. Після закінчення школи вступила на навчання до Миколаївського професійного училища №7, де опанувала основи спеціальності «Декоратор-оформлювач». Згодом молода жінка закінчила Миколаївський політехнічний університет, майже 20 років працювала у морському торговельному порту художником-оформлювачем.

Творчий злет у житті Ірини Дарієнко розпочався з 2005-го року. Основну увагу художниця приділяла живопису, а також дизайну та розпису інтер’єрів. З 2013-го року пані Ірина співпрацювала з розважальним дитячим центром «Лунтік» Будинку культури «Металург», де навчала основам малювання юних художників.

Під час війни мисткиня натхненно займається живописом, саме через свою творчість намагається дарувати людям радість, віру у добро й світле майбутнє.

Привітав художницю з подією й заслужений артист України Олександр Сичов. На виставці він виконав дві пісні: «Червона калина» (слова та музика О. Сичова) та «Молитва»  (слова Наталії Коренівської, музика О. Сичова).

Експозиція працюватиме до 6 жовтня 2023 року.

Усіх бажаючих насолодитися красою живописних полотен від Ірини Дарієнко запрошуємо на Потьомкінську, 143-А.

Приємних вражень від перегляду!