28 березня на фестивалі документального кіно Doc Kyiv Fest був презентований фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна».
У стрічці український режисер демонструє жорстку реальність сьогодення, де війна є випробуванням як для людей, так і для тварин. В одному з фрагментів картини, зокрема, розповідаються історії Миколаївського зоопарку, територія якого не раз потрапляла під ворожі обстріли.
Робота над проєктом тривала більше року й охопила тему зоопарків України, постраждалих під час війни. До уваги глядачів представлені жахливі наслідки воєнних дій для тварин у зоопарках Харківської та Київської областей, що були практично повністю зруйновані.
Ідея проєкту ˗ донести всьому світу трагедію, що відбувається в Україні: загибель людей, тварин ˗ всього живого, а також показати тонку межу відповідальності за тих, хто поруч.
Сьогодні фільм вже придбав PBS ˗ найбільший мовник США. Міжнародна версія стрічки «Ми, наші улюбленці та війна» буде показана в США у межах відомого документального проєкту Nature від PBS.
Миколаївці зможуть переглянути картину вже 4 квітня.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-30_16-31-45-422-450x258.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-30_16-31-45-598-450x246.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-30_16-31-45-775-450x232.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-30_16-31-45-964-450x262.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-30_16-31-46-145-450x268.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-30_16-31-46-343-450x291.jpg)