03 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького команда ГО «Всеукраїнський союз культури та мистецтв інвалідів» презентувала проєкт «LIFE MUST GO ON», спрямований допомогти дітям з досвідом війни та РАС.
Громадська організація існує з 2015 року. Одним із її пріоритетних завдань є створення нової дієвої арттерапевтичної системи адаптації і соціалізації дітей, які стали свідками воєнних дій, а також дітей з аутизмом. Її суть полягає у тому, що хлопчиків і дівчаток заглиблюють у творчість з подальшою корекцією фобій.
Засновник проєкту – Сергій Попов, художник. Автор системи провів низку майстер-класів для дітлахів та їх батьків. Під час заходу пан Сергій поділився досвідом із колегами-психологами. На зустрічі були присутні Людмила Панасенко – психологиня, завідувачка навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили та Марина Дробишева психологиня БФ «Голоси дітей».
Амбасадорами презентації виступили Олег Максимов і Оксана Кузьменко.
Захід пройшов у сімейній доброзичливій атмосфері. І діти і батьки з радістю ділилися з присутніми чудовим настроєм та позитивними емоціями.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407372422_728904252616524_8023278719348047020_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407391030_728903255949957_7818047903633436064_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407459008_728901692616780_6102849375521311757_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407480837_728905009283115_6361674072061746125_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407483961_728904032616546_7027089971293308949_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407484399_728905475949735_4069807518362905952_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407425397_728901439283472_4018226578113270979_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407455716_728902739283342_1689602006916910247_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407724947_728902402616709_4712834499851756510_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407725324_728902082616741_4649879703469684151_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407751658_728904642616485_6035804105263338822_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407766230_728905962616353_4959879378485809844_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407780238_728908772616072_5911394220889473600_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407780506_728904415949841_3421874992345484937_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407780704_728906542616295_1491667403788292291_n-450x300.jpg)