19 квітня у актовій залі Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату відбувся святковий концерт «Весняні барви» для сімей ВПО з міста Херсона та Миколаївської області.
Концертна програма, присвячена світлому святу Великодня, була організована і проведена фахівцями Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій, Міського методичного центру клубної роботи та волонтерами аварійно-рятувальної служби Миколаївського товариства Червоного Хреста.
Гарний настрій глядачам подарували маленькі та дорослі артисти ‒ учасники колективів міських закладів культури. Зі сцени лунали пісні сучасних українських гуртів у виконанні вихованки вокальної студії «Соло» ММПК «Корабельний» Дар’ї Пінчук та Іллі Моїсеєнка, студента Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.
Прикрасив концертну програму й виступ жіночого вокального ансамблю «Прибужаночка» Малокорениського будинку культури. Родзинкою заходу стали номери від колективу сучасної хореографії «Flash-point» та малюків хореографічного колективу «Позитив» Тернівського будинку культури.
Вдячні глядачі гучними оплесками зустрічали та проводжали артистів, які подарували їм багато приємних вражень і позитивний настрій. Єднаймося у єдиному прагненні якомога швидше наблизити Перемогу! Разом ми сильніші! Життя триває!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340927477_897527688023009_7455683255320280585_n-450x602.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340935518_2524252367731010_7329483894512390922_n-450x602.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341202755_931265624806069_8516381851089129799_n-450x411.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341359594_243598331517302_8812740092606513174_n-450x391.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341541972_1492861424576650_8678953399190514234_n-450x563.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342328127_797257161833462_8461489101868156799_n-450x275.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342344447_899270967997084_6813493459563379720_n-450x338.jpg)