13 квітня у Центральній міській бібліотеці імені М.Л.Кропивницького майстрині Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» разом із представницями дружнього до жінок і дівчат простору «Вільна» «чаклували» над створенням великоднього оберегу. У творчій зустрічі також взяли участь панянки з ГУ ДСНС України у Миколаївській області. Головною розпорядницею заходу була заслужена майстриня народної творчості України Тетяна Ульянкіна, яка запросила присутніх на майстер-клас зі створення писанки-вощанки, що стане потужним захистом для наших воїнів та усієї країни.
Майстриня розповіла про свій творчий шлях і здобутки, презентувала нові роботи й авторську поезію, поділилася планами на майбутнє, а також відкрила секрети зі створення писанок.
Учасниці майстер-класу створювали оберегові вощанки у патріотичних кольорах, дотримуючись традицій пращурів, адже з давніх-давен українці оздоблювали яйця саме в Чистий четвер. За допомогою писачка, свічки та воску на поверхні майбутніх писанок з’являлися захисні старовинні знаки-символи: сварга, коло, хрест, тризуб, безкінечник й алатар. На синьому та жовтому тлі фарбованої шкаралупи вимальовувалися білі мереживні візерунки. Більшість із учасниць майстер-класу взяли до рук писачок вперше, але це не стало на заваді у народженні справжніх оберегів.
Нехай писанкова магія шириться усією Україною, аби зображені символи зберегли наших воїнів і допомогли наблизити довгоочікувану Перемогу.
З прийдешнім Великоднем! Життя триває!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336365820_539342261732552_7260036179870672204_n-450x274.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336464812_242267955042669_8993614075658412545_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336511808_679946444131622_7085994529342607693_n-450x597.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336667410_637230941519219_4433110306181475974_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336677321_248987507575867_1211075431087713500_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/337725686_530109095977348_5680680666780709021_n-450x339.jpg)