6 жовтня у Матвіївському будинку культури відбувся цікавий захід «Жіноча краса з часом не згаса», приурочений до Всесвітнього дня людей похилого віку. Для талановитих і артистичних учасниць народного хорового колективу «Червоняночка» був проведений майстер-клас з щоденного та сценічного макіяжу з урахуванням сучасних тенденцій та вікових особливостей.
Учасники заходу спочатку ознайомились з відео презентацією щодо базових правил нанесення декоративної косметики, а потім спробували себе у якості моделей. Організаторами майстер-класу виступили директор будинку культури – Надія Ферару та керівник художній – Тетяна Трофименко.
Загалом, захід пройшов у дружній і теплій атмосфері, адже жінки у будь-якому віці є красивими та дуже полюбляють ділитись жіночими таємницями!
У Матвіївському будинку культури креативно відзначили Всесвітній день людей похилого віку
![У Матвіївському будинку культури креативно відзначили Всесвітній день людей похилого віку У Матвіївському будинку культури креативно відзначили Всесвітній день людей похилого віку](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121016245_3369603736597230_872531675632604640_n.jpg)