Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» підкорює обласні змагання із сучасних танців «Південний вітер-2020»

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» підкорює обласні змагання із сучасних танців «Південний вітер-2020»

4 жовтня у місті Херсон з метою широкої пропаганди й подальшої популяризації сучасного та естрадного танців серед молоді відбулися традиційні змагання із сучасних танців «Південний вітер», на яких свою творчу майстерність і хореографічні вміння продемонстрували виключно танцівники з Херсонської та Миколаївської областей, які є дійсними членами Асоціації сучасного та естрадного танцю України (АСЕТУ).

Організаторами турніру виступили ВГО АСЕТУ, Херсонське обласне відділення АСЕТУ, Студія танцю «Яни Башмакової». Змагання проходили на професійно обладнаній сцені з використанням новітніх технологій.

Десятеро танцівників зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» міського палацу культури «Корабельний» яскраво, потужно та результативно виступили на цьому творчому проєкті, гідно представивши свій колектив, Палац культури та місто Миколаїв.

Учасники змагалися у дванадцятьох стилях сучасної хореографії, що були розподілені на вісім вікових категорій у п’яти танцювальних лігах.

Оцінювало виступи конкурсантів професійне журі під голововуванням киянки Ірини Кукурудзяк.

 

Вітаємо Н. Кобельчук, керівницю ансамблю «Жемчужина», учасників колективу та тренерів-помічників із гарними результатами та чудовими досягненнями!