27 лютого учні Миколаївського ліцею № 38 ім. В.Чайки завітали до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка на незвичайний майстер-клас «Вітальна листівка до свята Весни».
Разом із майстринею Вірою Жевнер діти створили оригінальні листівки в сучасній техніці айріс-фолдінг, основою якої є складання смужок кольорового паперу під кутом у вигляді спіралі та заповнення ними прорізу силуету малюнка.
Учні ознайомилися з особливостями та методикою роботи в цій техніці, а також із задоволенням створили композиції в улюблених кольорах, за своїм естетичним баченням. Доповнило листівки й декорування в техніці скрапбукінгу.
Заняття завершилось, а натхненні діти понесли додому яскраві листівки з весняними привітами для рідних, а також безліч приємних емоцій.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417440281_376898251772082_7407165111220943389_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417534298_376898235105417_1126140558688655128_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/419244798_376898225105418_5289734023989382715_n-450x313.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417452526_376898725105368_8846645995951837239_n-450x394.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417465536_376898511772056_278271881151462871_n-450x357.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417476662_376898311772076_1384304779728404416_n-450x469.jpg)