12 грудня в Дитячій музичній школі №5 відбувся відкритий шкільний конкурс «Зоряна мозаїка», в якому взяли участь учні молодших класів відділу народних та духових інструментів.
Проєкт реалізується щорічно й має вже трирічну історію. Але війна і тут внесла свої корективи. У 2022-му захід не відбувся, а цьогоріч «Зоряна мозаїка» стала першим конкурсом за час воєнних дій, проведеним у стінах школи наживо.
Завідувачка відділу Юлія Чуркіна разом із колегами-викладачами професійно підійшли до організації конкурсної програми, спрямованої підтримати кожного юного музиканта, надихнути на творчість у складні часи воєнного лихоліття.
Захід подарував кожному учасникові море незабутніх емоцій та вражень. Щасливі й схвильовані діти, радісні та вдячні батьки, спілкування з друзями та виступи на сцені – це справжня мозаїка зі щасливих миттєвостей, відчуття спільності, єдності, такі необхідні у наш час.
Бажаємо юним музикантам і їх наставникам величезного натхнення та наснаги на шляху підкорення нових творчих вершин!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/411083451_3670716166497070_2342713627688442526_n-2-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/411176533_3670711803164173_7951194012457994688_n-1-450x421.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/411185435_3670711743164179_7910690204110928729_n-2-450x332.jpg)