У сучасному світі неможливо уявити собі повсякденне життя без комп’ютерів, планшетів і смартфонів. На роботі й на дозвіллі ми постійно використовуємо інтернет та смартфон, щоб читати новини, домовлятися про зустрічі, купувати й оплачувати товари, орієнтуватися на місцевості чи організовувати нашу діяльність.
Проте для людей поважного віку таке активне користування комп’ютером та інтернетом сьогодні також є доступним. У клубі комп’ютерної грамотності «Золотий вік», що працює в Центральній міській бібліотеці для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка, літні люди абсолютно безкоштовно відкривають для себе нові технології, залюбки розмовляючи з онуками по вайберу, скайпу. Дехто з них потребує ґрунтовного пояснення принципів функціонування комп’ютера та інтернету і засвоює їх крок за кроком. Серед учасників клубу можете бути і ви!
Влітку усі бажаючі можуть завітати на заняття щовівторка об 11:00.
Адреса бібліотеки: проспект Центральний, 173.
Підкорюймо інтернет-простір разом!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347583329_247065968088645_2026707801190168463_n-450x380.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347595282_247065964755312_7545168845141377769_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347638078_247065878088654_6396778097459355005_n-450x301.jpg)