Весняний дух потроху пронизує наше багатостраждальне Місто-Герой Миколаїв і душі людей, які в ньому живуть. Другий рік війни загартував нашу віру й непоборність, загостривши прагнення до краси і гармонії. А у творчих душах весна дає поштовх різнобарв’ю образів, відтінків і мелодій.
Олена Коркішко – мила й тендітна молода жінка, легка і натхненна. Мікс своїх відчуттів вона ізмалечку полюбляла втілювати на папері за допомогою пензля і барвистої палітри. Любов до малювання дівчинці прищепила Олена Петрівна Коркішко, її двоюрідна тітка, відома миколаївська майстриня з художнього розпису.
Професійну мистецьку освіту пані Олена здобула у 2009 році, закінчивши Миколаївську філію КНУКІМ за фахом «Художник-майстер, викладач декоративно-прикладного мистецтва». Захоплення графікою не заважало молодій фахівчині натхненно опановувати мистецтво художнього розпису, таємницями якого професійно ділилася з племінницею й тітка Олена. Монохромна графіка з чіткими контурами пера та кольорові площини з лаконічними мазками пензля зовсім не конкурували між собою. У кожній роботі була своя гармонія, історія і таємниця.
Понад 16 років Олена працює з дітьми у галузі позашкільної освіти. Спочатку – керівником гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у Миколаївському районному будинку творчості учнів. Зараз – керівником «Зразкового художнього колективу» гуртка «Арт» міської станції юних техніків м. Миколаєва. Її робота спрямована на відродження українських традицій, вивчення культури, шанування звичаїв та збереження національної культурної спадщини.
«Пані Олена – дуже цілеспрямована творча особистість. Вона добре розуміє, що, аби бути цікавою особистістю для учнів, потрібно постійно вдосконалюватися та підвищувати свою майстерність. Мисткиня не зупиняється на досягнутому, а продовжує займатись графікою, прекрасно володіє петриківським розписом. На міських виставках можна також побачити її роботи з живопису і вишивки. Пейзажі, портрети, натюрморти, розписні панно та предмети домашнього вжитку, сюжетні композиції й вишиті вироби знаходять гідне місце в експозиціях», – розповідає голова Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.
Війна вщент знищила всі плани Олени Коркішко. Перші дні були сповнені бажанням подолати страх, допомогти рідним і зрозуміти, що робити далі. Згодом паніка вщухла, до тривожних сирен звикли і пристосувалися до життя у прифронтовому Миколаєві. Свою самореалізацію пані Олена віднайшла у творчості та дистанційній роботі з дітьми. Жінка долучилася до волонтерства разом із іншими майстринями «Арт-спокуси», а також до виставкових заходів та майстер-класів у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького.
Весна привнесла нові віяння і у творчий процес Олени Коркішко. Художниця сьогодні працює над удосконалення навичок акварельного живопису і мріє опанувати основи таврійського розпису. Процес навчання майстриня вже розпочала, долучилася до нових проєктів, а також готується до цікавих виставок.
Побажаємо здійснення усіх задумів пані Олені! Нехай на її полотнах виблискують кольори щастя, що надихатимуть величезну авдиторію поціновувачів мистецтва!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329397008_880200636601477_6282215958469125545_n-450x641.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329791841_886780749037722_4811524363971417267_n-450x526.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329905134_886699425899533_7836315050207315990_n-450x276.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329964728_592551269393989_8463587642254417406_n-450x320.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329971769_564917085691242_1645911204491798504_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329997872_3329098007360993_8284379386735991764_n-450x337.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330217983_468498608705615_1786593166027076923_n-450x648.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330327037_1369953247128885_8584879758117751735_n-450x445.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330333967_1290422431543484_6901347899745936581_n-450x302.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330337414_975121643912040_5070516843586334472_n-450x628.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330389264_961292808191302_9001551732759093389_n-450x638.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330394575_506162311593311_7552492719056285089_n-450x468.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330456505_896660854984563_1420788784262561303_n-450x318.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330569361_566692742056401_7186626683031656915_n-450x669.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/331630141_558952372864065_155298892534396041_n-450x636.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/332077242_754008815936700_334058729256046067_n-450x363.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/332111935_1639153449895113_4926016465919269122_n-432x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/332139412_573151158188879_887810952700265963_n-450x419.jpg)