В День Покрови Пресвятої Богородиці ПК “Корабельний” вітав містян творчими дарунками

В День Покрови Пресвятої Богородиці ПК “Корабельний” вітав містян творчими дарунками
14 жовтня, у світле православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, творчі колективи та любительські об’єднання Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) долучилися до обласного свята козацької творчості «На Покрова», що проходило на вулиці Соборній та в Каштановому сквері.
Різноманітні виставки народних умільців, смачні українські страви, майстер-класи від провідних майстрів та майстринь Миколаївщини ‒ усе це зібрало багато охочих активно провести свято.
На Каштановому сквері відбулася велика концертна програма з піснями, танцями, грою оркестрів та вокально-інструментальних колективів, які в унісон прославляли рідну землю, вшановували захисників, яких уже немає з нами, і возвеличували тих, хто захищає нас сьогодні.
На святі виступив і народний вокальний ансамбль “Океаночка” (керівник Сергій Реутов) ПК “Корабельний” (директор Олексій Чебан). Колектив виконав дві чудові українські народні пісні: “Ой, дубе, ти дубе” та “За широким, за Дніпром”. Виступ “Океаночки” залишив море позитивних емоцій у гостей та організаторів дійства.
Також на святі своєю майстерністю ділилися козаки з ГО “Територіальна козацька громада м. Миколаєва” та ГО “Родинне дерево Миколаєва” під керівництвом Сергія та Антоніни Параскунів. Тематичними локаціями на заході були представлені любительські об’єднання та клуби за інтересами ПК “Корабельний”: “Сучасна військова підготовка”, “Козацький клуб родинних традицій”, “Народні ремесла” та “Клуб козацьких національних бойових мистецтв” (керівники С. Параскун та А. Параскун).
У цей час на Соборній площі проходив квест для дітей та дорослих «ЗахисТИ». Козаки грали з дітьми в козацькі забави, а всі бажаючи мали змогу повправлятися на м’яких шаблях, клинках, постріляти в мішені, взяти участь у майстер-класах, які люб’язно надавали народні умільці.
Святкування вийшло на славу. Всі отримали максимум задоволення та вражень і довели, що козацькому роду – нема переводу!