4 серпня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся вечір пам’яті відомого земляка, поета і воїна, волонтера Гліба Бабіча. Миколаївці зібрались аби згадати друга і сина, колегу. Свободу і незалежність він відстоював ще з 2014 року. І свято вірив у те, що робив.
«До поетичної творчості долучився ще в дитинстві. Але так сталося, що світ побачила лише одна його книга. Хоча я переконана, що матеріалу точно вистачило б на дві й три книги. Для Миколаївщини це найбільш гірка втрата», – зазначає директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.
Силами бібліотечного театру було підготовлено театралізацію за мотивами творчості Гліба Бабіча. Кожен жест, кожен рух в ній мав певне значення.
Вірші й прозу Гліба Бабіча і його доньки Дарки Бабіч читали Олександра Ромашова, Катерина Дорошенко, Ганна Сергієнко, Павло Москальов й директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.
Цього вечора Гліба Бабіча згадували як однокласника, поета й музиканта, пісняра, говорили про його дружбу й спільну творчість з рок-гуртом Kozak System. Власне їх піснею «Мольфар» завершилась зустріч.
Вшануймо пам’ять героя!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363366691_661974242642859_8928712821183091451_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363380563_661973282642955_4206066556814149563_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365510910_661974022642881_6803921527375096147_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365754685_661973855976231_8094723101495393610_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363367822_661973575976259_3706834344447490275_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363371342_661974075976209_1478438859357758564_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365136373_661973775976239_3356173662727702295_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365592681_661973392642944_6382271492668510103_n-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365716670_661973912642892_745775656354305180_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365841829_661973699309580_5528585255914681667_n-1-450x338.jpg)