Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького продовжує дивувати своїх друзів, партнерів й постійних читачів та користувачів. Відтепер всі бажаючі мають нагоду зустрічатися на свіжому повітрі. На території бібліотеки запрацювала літня читальна зала. До реалізації підійшли з креативом. А допомагали в цьому колеги з дитячої художньої школи.
«Ми запросили Євгенію Кручиніну й Олену Маркітан. Порадилися з ними, яким би вони бачили цей простір. Хоча першою була ідея оформити на прилеглій до бібліотеки стіні розпис, колеги запропонували інше рішення. Воно нам припало до душі», – говорить директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.
Так на прилеглій до бібліотеки стіні будинку й балконі з`явились дві чудові фотозони з янголами. Стилізовані вуличні меблі власноруч виготовляли працівники Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Дві бесідки – альтанки переїхали з бібліотеки-філії №17, яка постраждала внаслідок російської збройної агресії й сьогодні не функціонує. Вони доволі органічно вписались у ландшафт внутрішнього дворика.
«Сюди ми додали нашого гарного настрою, багато квітів. І тепер маємо літню читальну залу. Це неймовірний подарунок для нас і наших читачів. Безмежна вдячність колективу дитячої художньої школи та особисто Євгенії Кручиніній та Олені Маркітан. Переконана, що літня читальна зала матиме попит у городян, відвідувачів нашої бібліотеки», – зазначає Інга Едуардівна.
Та на цьому бібліотекарі на чолі з Інгою Хоржевською не зупиняються. До наступного року тут з`являться нові квіткові клумби, ймовірно добавляться парасольки. Звичайно ж у розробці й змістовне дозвілля: літературні квартирники, спільні проєкти бібліотечного театру з миколаївськими музикантами.
03 серпня, нову бібліотечну локацію вперше відвідали учасниці майстер-класу з батику.
«Він має багато технік. Ми обрали найпростіший – вузликовий батик. Сьогодні створювали модні штучки – хустки, які будемо пов`язувати на голову, капелюшки, сумочки. Спробували цю техніку використати для декоративного оздоблення сорочок, штанів й футболок», – наголошує керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Валентина Кривцова.
Своєю майстерністю з жінками ділилася майстриня Ганна Петрик.
Усім сьогоднішнім учасницям майстер-клас дуже сподобався, говорить Валентина Кривцова. Особливі емоції жінки отримали від перебування на літній читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, резюмувала керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса».
Усіх бажаючих приємно провести час на свіжому повітрі запрошуємо завітати до бібліотеки за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/362973900_2336707949833771_7776287109263998165_n-1-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365413317_2336707126500520_4348025149944293859_n-1-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/362688680_2336706243167275_8310899445433923487_n-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/362985444_2336708206500412_8142429664544972893_n-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/362985660_2336707433167156_7854620852619460229_n-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365409602_2336708729833693_980565122593102235_n-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365415738_2336705139834052_5064476418720300910_n-2-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365418533_2336705369834029_8442553115995387073_n-2-450x300.jpg)