У новий 2024 рік родина Миколаївського зоопарку увійшла у збільшеному складі завдяки великому обміну тваринами з Екопарком Ковалівка (Полтавська область).
До своєї пари приїхали: самка ягуара (Panthera onca), самка гривастого барана (Ammotragus lervia), самка мари патагонської (Dolichotis patagonum), самка альпаки (Vicugna pacos).
Також до закладу були привезені птахи: самець бороданя (Gypaetus barbatus) (в пару до самки), пара фазанів-вуханів сизих (Crossoptilon auritum), пара гусок гірських (Anser indicus), 2 пари гусок китайських (Anser cygnoides), пара гусок білошиїх (Anser canagicus), пара гусок курячих (Cereopsis novaehollandiae), 2 пари султанок сіроголових (Porphyrio poliocephalus), пара трагопанів Темінка (Tragopan temminckii), самиця журавля-вінценоса південного (Balearica regulorum) (в пару до самця).
У межах обміну Миколаївський зоопарк передав до Екопарку Ковалівки самку ягуара, чотири голови козла гірського сибірського (Capra sibirica), пару білоплечих орланів (Haliaeetus pelagicus), самку сипа білоголового (Gyps fulvus) та двох орланів-білохвостів (Haliaeetus albicilla), врятованих на початку війни.
Зараз усі тварини, що прибули до закладу, проходять адаптацію та карантин, по завершенню якого приєднаються до дружньої тваринної сім’ї нашого зоопарку.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/414829929_878446887619611_7968371699529549975_n-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/414850070_878446347619665_631649059753104126_n-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/414905119_878446290953004_4744820336328852689_n-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/414938545_878447000952933_8040981004782563423_n-2-450x323.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/414999066_878446330953000_8093888211158861722_n-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415044473_878446787619621_9118337948536223134_n-2-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/414905449_878446664286300_6020573186213382514_n-2-450x409.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415007629_878446314286335_4532517859751402938_n-—-kopyya-450x379.jpg)