16 травня Каштановий сквер спалахнув яскравим різнобарв’ям вишитих візерунків, адже на концертну програму «На щастя! На долю! На Перемогу!», присвячену Всесвітньому дню вишиванки, миколаївців і гостей нашого міста-героя запросили творчі колективи ММПК «Молодіжний».
Попри хмарну погоду свято музики, світла й гарного настрою подарували:
– народний хор «Зоряниця», керівниця – заслужена працівниця культури України Вікторія Максимчук;
– хореографічний ансамбль «Козацька слобода», керівниця Світлана Краснова;
– народний ансамбль танцю «Зорька», керівниця Алла Лапуренко;
– зразковий ансамбль танцю «Український сувенір», керівниця Ганна Бобкова;
– народний ансамбль танцю «Сюрприз», керівниця Катерина Лопатіна.
Неймовірний колорит українських народних пісень і веселі запальні хореографічні композиції не залишили байдужим нікого. Гості свята активно підтанцьовували та підспівували, підтримуючи артистів. А глибока філософія традицій наших пращурів вкотре зміцнила віру всіх присутніх у світле майбуття нашої рідної країни.
Дбаймо про ментальне здоровʼя нації. Шануймося на кращих надбаннях українського роду!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-02-58-645-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-09-23-373-450x343.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-12-22-198-450x296.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-16-32-466-450x322.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-21-05-727-450x284.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-21-15-706-450x277.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-35-55-675-450x351.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-35-58-827-450x337.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-36-56-861-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-36-49-948-edited.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-49-45-299-450x514.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-50-40-018-450x583.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-04-57-005-450x263.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-33-41-633-450x213.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-40-08-207-450x275.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-43-55-452-450x285.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-16_18-45-21-999-450x303.jpg)