12 березня 2019 року у великій залі виконавчого комітету міської ради (вул. Адміральська, 20) відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм міського бюджету за 2018 рік. Початок заходу – о 9:00 годині, черговість виступу – №5. Виступаючий від управління з питань культури та охорони культурної спадщини – начальник управління Любаров Юрій Йосипович.
Миколаївців запрошують на публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм міського бюджету за 2018 рік
![Миколаївців запрошують на публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм міського бюджету за 2018 рік Миколаївців запрошують на публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм міського бюджету за 2018 рік](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/7465.jpg)