15 вересня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка учасники розмовного клубу «Арт-формат» зустрілися з відомим спортсменом, тренером, директором Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Юрієм Грицаком.
Запрошеними гостями також були Олександр Кравченко, вчитель фізичної культури, тренер з легкої атлетики, Марія Запша – кандидатка в майстри спорту, призерка чемпіонатів України та Нікіта Колосович ‒ спортсмен, призер чемпіонатів України.
Під час спілкування у бібліотеці панувала атмосфера спортивного драйву. Гості налаштували молодь на активне й доброзичливе спілкування. У всіх охочих була можливість дізнатися більше про спортивну кар’єру Юрія Грицака: секрети досягнення успіху людини, яка стала чемпіоном у своїй галузі, тренером з великим досвідом, прикладом впертої праці, відданості своїй справі.
У рамках клубу «Арт-формат», що вже кілька років поспіль працює в бібліотеці, відбуваються знайомства читачів бібліотеки ‒ учнів загальноосвітніх шкіл ‒ з талановитими, активними та успішними миколаївцями. Подібні зустрічі допомагають молоді знайти особистий мотив, який допоможе в майбутньому професійно займатися тією чи іншою справою. Наприклад, присвятити себе спортивній справі й поступово наближатися до поставлених цілей.
Друзі, якщо і у вас виникне бажання стати учасником клубу «Арт-формат», не вагайтеся! Зателефонуйте за контактним номером (066)474-31-19, дізнайтеся подробиці та приєднуйтесь до веселої компанії ваших допитливих однолітків!
Бажаємо успіху!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378977544_282299024565339_7017283802990287270_n-450x237.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378988890_282299151231993_3339191092108763332_n-450x301.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379127212_282298894565352_2342108878608523252_n-450x344.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379102319_282299301231978_7527247164521458598_n-450x635.jpg)