19 вересня у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького любителі рукоділля взяли участь у майстер-класі з виготовлення витинанок «Дерево життя».
Здавна цей український символ порядку, єднання між земним і небесним зустрічається на рушниках і килимах, церковних і хатніх розписах, у вишивці, кераміці й різьбі. Цього разу Дерево життя відобразилося у мереживних витинанках відвідувачок бібліотеки за допомогою талановитої майстрині Ганни Петрик.
Як зазначила мисткиня, техніка є доволі складною та потребує великої кількості концентрації, витримки й дотримання техніки безпеки.
Учасниці заходу успішно впоралися із захоплюючим завданням. Кожна з панянок розкрила свій художній образ, втілюючи у ньому найзаповітніші бажання.
Під час звичайного майстер-класу відбулося вагоме дійство: сучасні жінки, занурившись у глибину традицій українського народу, створили свої невеликі мереживні символи, що вкотре принесуть у життя світло, радість та надію на краще!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380422298_686989826807967_2914490952758565517_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380535349_686988916808058_5088544149998093365_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/381069172_686990213474595_7660672446848229467_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380479476_686989353474681_7384127436863677204_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380527429_686989060141377_4533067709634850371_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380528663_686990060141277_3459092657438101339_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/imgonline-com-ua-frame-blurred-ldglyydma0bfuyhc-450x424.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/imgonline-com-ua-frame-blurred-z7svw8eeyr9ap-450x424.jpg)