Упродовж перших вересневих вихідних малеча Миколаєва мала можливість відвідати цікаві уроки у Миколаївському зоопарку, де веселий дзвоник проголосив про початок занять.
Дуже незвичним для «учнів» став перший урок, присвячений царській родині левів. Діти активно виконували пізнавальні практичні завдання, жваво грали у рухливі ігри, а на завершення долучилися до показової годівлі великих кішок.
Наступного дня на дітлахів чекав захоплюючий урок з «Черепахології». Упродовж заходу співробітники зоопарку познайомили школярів з тваринами, які символізують мудрість, багатство й довголіття. Найбільш цікавим для дітей стало купання та годування величних черепах і визначення їх віку. Під час перерви малеча залюбки підхопила драйвові ритми рухливих ігор.
Третім та останнім уроком пізнавального циклу стала «Тапірографія». Хлопчики та дівчатка з радістю виконували цікаві незвичні завдання, уважно слухали чарівну легенду про коропів кої та годували їх, налаштовуючись на спокійний лад опановування знань.
Щиро вітаємо наших школярів з початком навчального року та бажаємо не лише активно пізнавати світ навколо себе, а й отримувати безліч позитивних емоцій від спілкування з вчителями та однокласниками!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/370273003_794761209321513_8420349501006028671_n-450x321.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371927141_795427302588237_2604419010300549845_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373028355_794061019391532_814656486112552211_n-450x329.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373030245_794061529391481_5608077948160911016_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373054882_794761355988165_6025559970462330869_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373065226_794760965988204_396474753436191613_n-450x276.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373607132_794061312724836_8475263403188449450_n-450x311.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373676649_794061419391492_783029700137608688_n-450x304.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374009497_794761462654821_6973489048389404225_n-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374737481_794060886058212_5553985384510248265_n-450x320.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374763687_794761205988180_7721593938622978681_n-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371847917_795427165921584_5750865902162687312_n-3-450x547.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371899613_795426985921602_8956159270160671297_n-3-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374701023_794761642654803_1518420742400357598_n-2-450x285.jpg)